سه شنبه ۰۱ خرداد ۰۳

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

۲۲ بازديد


درب های اتوماتیک کشویی یکی از رایج ترین درب های برقی در ایران و همچنین جهان می باشد. زیرا برای بسیاری از مکان ها و درب ها با بهترین عملکرد و قیمت های مقرون به صرفه کار می کند. بنابراین استفاده از این مدل درب کشویی برقی بسیار پرطرفدار است.

درب های اتوماتیک کشویی نوعی درب هستند که به صورت خودکار باز و بسته می شوند و از شیشه به عنوان ماده اصلی ساختمان استفاده می شود. این درب ها به دلیل زیبایی، کارایی و دسترسی آسان در مکان های زیادی مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربرد درب اتوماتیک شیشه ای کشویی:

1. مغازه ها و مال ها: این درب ها به دلیل دسترسی آسان و ظاهری جذاب در ورودی مغازه ها و مراکز خرید مورد استفاده قرار می گیرند.

2. هتل ها و رستوران ها: درب های شیشه ای اتوماتیک در ورودی هتل ها و رستوران ها برای ایجاد حس تجمل و راحتی برای مهمانان استفاده می شود.

3. ساختمان های اداری و تجاری: از این درب ها به عنوان درب اصلی و یا در ساختمان های اداری و تجاری استفاده می شود.

4. بیمارستان ها و مراکز بهداشتی: درب های شیشه ای اتوماتیک در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی به دلایل بهداشتی و کاهش انتقال باکتری ها استفاده می شود. برای تعمیر جک پارکینگ و تعمیر کرکره برقی با ایپاکو تماس بگیرید.

5. فرودگاه ها و ایستگاه های مترو: از این گیت ها در فرودگاه ها و ایستگاه های قطار برای جداسازی مناطق مختلف و کنترل دسترسی مسافران استفاده می شود.

درب‌های شیشه‌ای کشویی اتوماتیک با استفاده از سیستم حسگر و موتور الکتریکی کار می‌کنند تا در حین حرکت به‌طور خودکار باز و بسته شوند. این درب ها معمولاً از شیشه های سکوریت یا لمینت ساخته می شوند که در برابر شکستگی و ضربه مقاومت بیشتری دارند.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.